عکس نمایشگاه

فصل کتاب همراه با اردیبهشت تهران از راه رسید و فرصتی ایجاد کرد تا بار دیگر اهالی فرهنگ وکتاب دور هم جمع شوند.
در این بین شرکت پارس‌آذرخش مفتخر بود که برای بیست و پنجمین سال متوالی در نمایشگاه بین المللی کتاب حضور داشته باشد و مجموعه ای از برترین راهکارهای نرم افزاری مدیریت کتابخانه‌ای را در دسترس علاقه مندان قرار دهد.
در نمایشگاه کتاب امسال شاهد رونمایی نرم‌افزار کتابخانه الکترونیک و دیجیتال “رها” بودیم. در معرفی این نرم‌افزار باید به امکاناتی همچون پشتیبانی از زبان‌های بین‌المللی (Unicode)، بروز رسانی ایندکس‌های جستجو بصورت برخط (online index) در موتور جستجو، هوشمندسازی کتابخانه با استفاده از تکنولوژی RFID، عدم محدودیت در استفاده از سیستم با مرورگرهای متفاوت (کاملا تحت وب)، تعریف کاربران و تعیین نقش و سطوح دسترسی هریک از آنها، بدون محدودیت در ایستگاه کاری، امکان تبادل اطلاعات با بانکهای معتبر جهانی و…اشاره کرد.
همه ساله در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نرم‌افزار جستجوی منابع کتابخانه‌ای به نام “نجم” نیز با هدف تسهیل روند خرید منابع جدید توسط دست‌اندرکاران کتابخانه‌ها و مراکز اطلاع‌رسانی ارائه می‌شود. این نرم‌افزار در راستای خدمات پشتیبانی به صورت رایگان در اختیار کلیه کاربران نرم‌افزار کتابخانه قرار گرفت و مانع خرید تکراری شد.
همچنین شرکت پارس‌آذرخش به پاس قدردانی از مراکز فعال خود، مجموعه ای از “کتاب‌های دیجیتال” از سال ۲۰۱۰-۲۰۱۶ به همراه اطلاعات کتابشناختی را در اختیار مشتریان وفادار خود قرار داد.
در پایان از دوستانی که افتخار دادند و مهمان غرفه شرکت در طول نمایشگاه بودند تشکر ویژه می‌نماییم.

روابط عمومی شرکت پارس‌آدرخش