خدمات

دوام استفاده از سیستم‌های نرم‌افزاری در گرو دریافت خدمات مناسب و نگهداری و پشتیبانی توانمند، سریع و شفاف است. چرا که امروزه، دغدغه بسیاری از مصرف‌کنندگان محصولات، عدم همراهی مناسب شرکت‌های نرم‌افزاری در برابر مشکلات و سوالات احتمالی است. لذا شرکت پارس‌آذرخش، سعی دارد با تکیه بر مدیریت ارتباط با مشتری، ارزش‌آفرینی برای مجموعه خود و خانواده مشتریانش، بستر مناسبی را در جهت ارائه کاملترین و سریعترین خدمت به مشتریان فراهم آورد.
ما می‌خواهیم با جلب رضایت و تضمین و ارتقاء کیفیت خدمات و محصولات، نقشی در اعتلا و برتری مشتریان خود داشته باشیم.
لذا برای دستیابی به چنین هدفی، خدمات را، یکی از مراحل اصلی چرخه‌ی حیات محصولات و پل ارتباطی پایدار با مشتریان دانسته و بی‌وقفه تلاش می‌کنیم تا رضایت مشتریان و فراهم نمودن شرایط لازم برای استفاده‌ی کامل‌تر از راهکارها و امکانات نرم‌افزارهای شرکت را ارتقاء بخشیم.
پس با پیوستن به جمع خانواده مشتریان پارس‌آذرخش و استفاده از خدمات ما، گروهی را برای پشتیبانی و مشاوره سازمان خود انتخاب کنید که با ۳۰ سال سابقه فعالیت در حوزه نرم‌افزارهای کتابخانه‌ای و ارتباط با بیش از ۱۰۰۰ سازمان و نهاد دولتی و خصوصی، مسیرهای ایمن موفقیت و توسعه را به‌صورت اختصاصی برای شما فراهم نماید.
خدمات ما به روش‌های توصیه شده در رویکرد جهانی *ITIL طراحی و در حوزه‌های مشاوره و استقرار، آموزش و پشتیبانی از محصولات ارائه می‌گردد.

* (Information Technology Infrastructure Library (ITIL روش مدیریتی استفاده بهینه از امکانات، ظرفیت‌ها و پرسنل یک شرکت و انطباق آنها با نیازهای اصلی کسب و کار و مشتریان می‌باشد. استفاده از استاندارد ITIL در واقع استفاده از تجربیات بهترین مدیران دنیا است که منجر به رضایتمندی مشتری و موفقیت در امر مشتری مداری می‌گردد.

  • مشاوره و استقرار

    ما می‌خواهیم با ارائه مشاوره تخصصی در حوزه کتابداری و اطلاع‌رسانی و نرم‌افزارهای کاربردی آنها، بهره‌وری شما را به بالاترین حد ممکن برسانیم. از این رو تمرکز ویژه‌ای بر فرایند مشاوره و استقرار داشته‌ایم و می‌کوشیم با مجموعه‌ای مدون از رویه‌ها، فنون، ابزار و مستنداتی که حاصل نزدیک به ۳۰ سال کار مستقیم و مستمر با مشتریان و مطالعه و بررسی مدل‌های موفق جهانی است، خدماتی عالی را در این بخش به شما ارائه کرده و با کاستن از زمان و هزینه‌های جانبی پیاده‌سازی و راه‌اندازی سیستم‌ها، سود شما را بیشینه کنیم.

  • آموزش

    از نظر ما، آموزش نظام‎مند کاربران نرم‌افزار، یک گام بلند در استقرار موفق و نقطه‌ی آغاز بهره‌وری است. ما با بهره‌گیری از تجارب پیشین خود در این زمینه و بهره‌مندی از توانایی‌های کارشناسان خود، در قالب یک تیم متخصص و مجرب، با تدوین سرفصل‌های آموزشی متناسب با نیاز کاربران به شما امکان می‌دهیم که بیشترین سود را از محصولات ما داشته و شناخت بهتری از نیازهای خود و چگونگی پاسخگویی به این نیازها به‌دست آورید.

  • پشتیبانی

    پل ارتباطی دائمی بین شرکت و شما واحد پشتیبانی است. ضوابط و فرایندهای موجود در این واحد بر اساس دفاع از حقوق مشتریان و موفقیت سازمان مشتری بنا شده است. همکاران ما در این واحد، با تلفیق گنجینه‌ای از فرایندها، تجارب حرفه‌ای و استفاده از فناوری‌های روز، پشتیبانی کامل و مؤثری از راهکارها و نرم‌افزارهای شرکت ارائه کرده و شما را در بهبود کسب وکارتان یاری نموده و شرایط کامل استفاده از محصولات را برای شما فراهم می‌کنند.